I Love Korea
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

I Love Korea

Acest forum este pentru toti iubitorii de limba si cultura coreeana ^^
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Subiecte similare
    Alte limbi- translator automat
    Căutare
     
     

    Rezultate pe:
     
    Rechercher Cautare avansata
    Parteneri
    Join Us Primadonna Romania Lee Jun Ki Park Hyo Shin (박효신) 2m82q9h Korea
    Cuvinte-cheie
    Ultimele subiecte
    » SHINee(샤이니)
    Park Hyo Shin (박효신) Icon_minitimeDum Sept 25, 2011 1:05 am Scris de kim young

    » Kyun Mi Ri
    Park Hyo Shin (박효신) Icon_minitimeSam Sept 03, 2011 10:02 pm Scris de ingerella-miha

    » Regulament GN
    Park Hyo Shin (박효신) Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 2:18 am Scris de ㅐ뭄

    » Regulament privind Avatar-urile si Semnaturile
    Park Hyo Shin (박효신) Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 2:09 am Scris de ㅐ뭄

    » DBSK /TVXQ ( 동방신기 )
    Park Hyo Shin (박효신) Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 1:07 am Scris de kim young

    » Super Junior( 슈퍼주니어 )
    Park Hyo Shin (박효신) Icon_minitimeMar Aug 23, 2011 8:28 pm Scris de kim young

    » Kim Bum Soo (김범수)
    Park Hyo Shin (박효신) Icon_minitimeSam Aug 20, 2011 10:44 pm Scris de kim young

    » Park Hyo Shin (박효신)
    Park Hyo Shin (박효신) Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 8:51 pm Scris de kim young

    » C.N.Blue( 씨엔블루)
    Park Hyo Shin (박효신) Icon_minitimeJoi Aug 11, 2011 7:17 pm Scris de kim young

    Mai 2024
    LunMarMierJoiVinSamDum
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    CalendarCalendar
    Parteneri
    forum gratuit

    Subiectele cele mai active
    Regulament GN
    Han Ga In
    Super Junior( 슈퍼주니어 )
    Rain (비)
    BigBang ( 빅뱅 )
    2NE1(투애니원)
    SHINee(샤이니)
    Regulament privind Avatar-urile si Semnaturile
    Lee Yo Won
    MBLAQ( 엠블랙 )

     

     Park Hyo Shin (박효신)

    In jos 
    AutorMesaj
    kim young
    K-Pop Mod
    K-Pop Mod
    kim young


    Mesaje : 187
    Data de inscriere : 15/06/2010
    Localizare : stau pe unde pot si eu...

    Park Hyo Shin (박효신) Empty
    MesajSubiect: Park Hyo Shin (박효신)   Park Hyo Shin (박효신) Icon_minitimeDum Aug 14, 2011 9:45 pm

    Park Hyo Shin (박효신) este un cantaret coreean, fiind cunoscut pentru vocea sa puternica aproape in toata lumea.
    Park Hyo Shin (박효신) Images1gdu


    El a debutat in noiembrie 1999 cu cantecul "Things I Cannot Do For You", urmat de "Fool"(aceste cantece au devenit hituri).Cel mai cunoscut cantec al lui este probabil OST-ul "Snow Flower" al dramei "I'm sorry i love you" din 2005.

    Un alt OST la care a participat a fost acela pentru serialul "Iljimae", "Flower Letter"

    In 2010 a aparut single-ul "I love you", care a fost pe primele locuri in topuri.

    Park Hyo Shin (박효신) Images2lyb


    Daca nu ma insel, la sfarsitul anului 2010 a plecat in armata, urmand sa revina la sfarsitul anului 2012.


    Din pacate, nu prea se gasesc atat de multe informatii despre el...dar cred ca aceste cantece vorbesc de la sine.
    Park Hyo Shin (박효신) 66514977

    Sus In jos
    kim young
    K-Pop Mod
    K-Pop Mod
    kim young


    Mesaje : 187
    Data de inscriere : 15/06/2010
    Localizare : stau pe unde pot si eu...

    Park Hyo Shin (박효신) Empty
    MesajSubiect: Re: Park Hyo Shin (박효신)   Park Hyo Shin (박효신) Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 8:51 pm

    Mai multe despre Park Hyo Shin:
    1.Desi peste tot apare ca fiind nascut pe 1 decembrie, de fapt e nascut pe 1 septembrie, dar parintii lui au declarat data de nastere ca fiind 1 decembrie(nu pot sa inteleg de ce)Smile)
    2. Prietenii lui se plang ca nu raspunde niciodata la mesaje, si de multe ori nu raspunde nici la telefon
    (Cat de greu se gasesc informatiile despre el Sad )
    Sus In jos
     
    Park Hyo Shin (박효신)
    Sus 
    Pagina 1 din 1
     Subiecte similare
    -
    » Park Han Byul

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    I Love Korea :: Filme, drame,cantareti, actori si actrite coreene :: Cantareti si formatii-
    Mergi direct la: